O marce Brother Katalog 2016
Logo

Maszyny do szycia, hafciarki i owerloki Brother to sprzęt    z najwyższej półki, zawsze niezawodne, przyjazne i eleganckie.

Szycie z Brotherem nigdy nie jest trudne. Maszyny do szycia i owerloki wyposażono w liczne funkcje, które żmudną pracę czynią prawdziwą przyjemnością.

Hafciarki Brother zapraszają do twórczej zabawy bogactwem faktur, ściegów, kolorów nici.

Daj się namówić, wstąp do nas...



Marka Brother

Japoński producent maszyn do szycia - firma Brother należy do światowych liderów w branży maszyn i hafciarek. Produkuje maszyny do szycia już od 1928 roku. Marka Brother gwarantuje swoim Klientom wsparcie techniczne. Na całym swiecie maszyny do szycia, a szczególnie hafciarki i owerloki Brother są bardzo wysoko cenione za prostą oobsługę, wysoki komfort szycia, estetykę i trwalość. O marce Brother czytaj więcej ...

Firma TECHMASZ

istnieje od roku 1996. Sprzedajemy przemysłowe maszyny szwalnicze oraz domowe maszyny do szycia. W naszej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny do szycia markowych firm, w tym również BROTHER. 

Wyposażamy zakłady krawieckie w urządzenia prasowalnicze. Oferujemy również inne potrzebne wyposażenie szwalni: noże krojcze, podklejarki, krzesła, nożyce.

Posiadamy profesjonalny serwis z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezbędne części zamienne do wszystkich maszyn i urządzeń, które mamy w swojej ofercie, oraz inne na zamówienie klienta. Sprzedawane przez nas maszyny szwalnicze tak nowe, jak i używane objęte są serwisem gwarancyjnym.

Szczególnie zapraszamy klientów z województwa podlaskiego i ościennych. Siedzibą firmy jest Białystok. Odkupimy lub przyjmiemy w rozliczeniu zbędne maszyny szwalnicze.

Zapraszamy na prezentacje maszyn, owerloków, hafciarek w tygodniu od godziny 9:00 do 17:00, a w soboty od 11:00 do 14:00.


Jak do nas trafić?

Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6,
15-111 Białystok

tel. 85-653-93-55

tel. kom. 601-82-77-71

email: biuro@maszyny-szwalnicze.pl