O marce Brother Katalog 2016
Logo

Maszyny do szycia, hafciarki i owerloki Brother to sprzęt    z najwyższej półki, zawsze niezawodne, przyjazne i eleganckie.

Szycie z Brotherem nigdy nie jest trudne. Maszyny do szycia i owerloki wyposażono w liczne funkcje, które żmudną pracę czynią prawdziwą przyjemnością.

Hafciarki Brother zapraszają do twórczej zabawy bogactwem faktur, ściegów, kolorów nici.

Daj się namówić, wstąp do nas...Marka Brother

Japoński producent maszyn do szycia - firma Brother należy do światowych liderów w branży maszyn i hafciarek. Produkuje maszyny do szycia już od 1928 roku. Marka Brother gwarantuje swoim Klientom wsparcie techniczne. Na całym swiecie maszyny do szycia, a szczególnie hafciarki i owerloki Brother są bardzo wysoko cenione za prostą oobsługę, wysoki komfort szycia, estetykę i trwalość. O marce Brother czytaj więcej ...

Firma SEMACO

Firma SEMACO została utworzona w 1989r. Od początku działalności specjalizuje się w dostawach maszyn szwalniczych, prasowalniczych, wyposażenia krojowni oraz oprzyrządowania. Oferujemy rozwiązania nowoczesne, niezawodne, sprawdzone, wiodących producentów światowych.

Od ponad 10 lat firma zajmuje się sprzedażą nowoczesnych komputerowych rozwiązań przygotowania i zarządzania produkcją zarówno dla firm odzieżowych jak i meblarskich oraz tekstylnych. Nowoczesny CAD InvenTex to kompleksowa obsługa przygotowania produkcji i krojowni, systemy zarządzania i rozliczania produkcji, także modułowy, zintegrowany pakiet obsługi przedsiębiorstwa odzieżowego. Doświadczenie, kompetencje i szeroka oferta skutecznie wspierają naszych klientów w działaniach dla sprostania wymogom twardej konkurencji. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy łączą wiedzę n/t nowych technologii ze znajomością potrzeb przedsiębiorstwa. Szeroka oferta oraz duża elastyczność w działaniu to nasze atuty.

Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast w Łodzi i Katowicach  działają oddziały. Od kliku już lat solidność we współpracy z odbiorcami i kontrahentami zostaje uhonorowana certyfikatami programów „Przedsiębiorstwo Fair Play" (w latach 2005-2010) oraz „Solidna Firma" (w latach 2006-2010).

Jak do nas trafić?

SEMACO KATOWICE

ul. Krakowska 87
40-391 Katowice

tel. 032 200 90 60

email: katowice@semaco.com.pl

 

SEMACO KRAKÓW

Oś. Szkolne 19,
31-977 Kraków

tel. 12 643-25-88

email: krakow@semaco.com.pl

 

SEMACO ŁÓDŹ

ul LEGIONÓW 97

tel.: 42 637 18 24